http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ana Maria 25
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 68 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / muzica / Au captat manele piata romaneasca ? Moderat de Skumpy, dumy
Autor
Mesaj Pagini: 1
dumy
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13


_______________________________________
life is good!

pus acum 20 ani
   
green_day_chick
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
Da au captat manelele piata romaneasla din pakate ! Lumea ar trebui sa isi skimpe preferintzele muzikale ( manelele) kare nu au nici un mesaj de dat (parerea mea)

_______________________________________
I want to know God thoughts the rest are details....

pus acum 20 ani
   
dumy
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
Fiecare are preferintele lui si tre sa le respectam! eu ascult si manele dar nu sunt inebunit dupa ele !

_______________________________________
life is good!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Hmmz..pai..parerea mea este k da..aici depinde si de fiecare c prefera..dar intr-un fel manelele "prind" foarte bine p piatza romaneaska..nu stiu kat d bine sau kat d rau este dar.. un singur lukru styu.. genurile nu se diskuta.. fiekare e liber s aleaga c vrea, s askulte,ceea c crede k este mai bun sau ... nu !


captat manele piata romaneasca mea este da..aici depinde fiecare intr-un fel manelele foarte bine

9.9KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Fiecare cu gusturile lui so No Comment !

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Si dak aici tot sntem la kapitolul manelelor...sa va intreb p cine preferatzi??

captat manele piata romaneasca dak aici tot sntem kapitolul intreb cine

4KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Pe cel ce zice OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooOOOOOOOOoooooooooooooooOOOOOOOOOOoooooooooOOOOOOOOOOOOO Viatza mea OOOOOOOOOOooo OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOoooOOOOOOOOOOOooooOOOOOOOOOOOOOOOOOO Inima mea OOOOOOooooooooOOOOOooooooooOOOOOOOOooOooooooofffff

glumeam nu pe Florin & Copilu dupa creieri mei ! u ?!


pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la