http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexanndra1994 Profile
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 43 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
stiti filme noi ? atunci spuneti-le si celorlalti despre ele
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Jay And Silent Bob Do Degrassi
Nfo adica Info despre film !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Mi-a plakut Wedding Crashers.. o komedie.. dragutzika zik eu..
2.8KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Vanesik
copil
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
|
|
Am vaz si eu Wedding Crashers. Dragutz filmu. dar park mai mult mi`au placut, din ciclul COMEDII, Deuce Bigalow si Virgin la 40 de ani. Un alt film marfa, si din fericire f controversat, ar fi SAW 2, care il continua p SAW. Sa speram k va fi si o parte a 3-a 
_______________________________________ In paradis la umbra unui crin ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Da da ... virginu la 40 ani tare ))) de nu am ras huh .. ,Deuce Bigalow prima parte super tare k a 2 cam plictisitoare mi sa parut, filme de groaza este nush cum ii se spune dar se face reclama pe mtv super HORRRROR !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Asta nu o mai stiu nu am dat importantza !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
andrada_andrada0000
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
Eu nu am vazut inca filmul "Virgin la 40 d ani", dar acum il iau si eu sa-l vad. In schimb, mi-a placut la nebunie saw si 1 si 2, hipercubul, the blair witch project ( care am crezut ca e adevarata faza, ca nu e film, prima data  ) si.. aaa.. am vauzt d mult "Al saselea simtz".. mi-a placut la nebunie.. as vrea sa fac rost d el pe cd, dar nu l-am gasit inca.. Ops.. eu am dat`o in filme bune dar mai vechi.. sa revenim la cele din 2005 ... The grudge(horror) Spanglish, Boogeyman, The Amityville Horror, The Ring 2 ( urmeaza sa ma uit si la the ring 1, ca nu l-am vazut ), White Noise, Mr. and Mrs. Smith(nu l-am vazut dar am auzit ca ar fi mishto...), Madagascar(animatie), Are we there yet?(suuper film =D=D ), Constantine, Hide and Seek ( Mi-a placut la nebunie filmul asta!! ), Hitch, Alone in the Dark, War of the Worlds, Dark Water(nu l-am vizionat inca, dar ma uit la el cat d curand ), Ice Princess, Sleepover, si cam atat ii amintesc acum. ....
24.5KB
_______________________________________ Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*
|
|
| pus acum 20 ani |
|
andrada_andrada0000
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
Sleepover (un pik mai vechi, dar super mishto ) 
38.9KB
_______________________________________ Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*
|
|
| pus acum 20 ani |
|
andrada_andrada0000
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
The Ring II
17.6KB
_______________________________________ Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*
|
|
| pus acum 20 ani |
|
andrada_andrada0000
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
White Noise 
24.6KB
_______________________________________ Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*
|
|
| pus acum 20 ani |
|
andrada_andrada0000
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
Are we there yet?????????? super comedie  
33.9KB
_______________________________________ Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
am auzit ca puzzle mortal e tare rau ! pe mine nu m-au lasat sa intru la mall ( sa-l vad ca sunt micccccc ! pticcccccccc da e sunt tare si nu ma sperii 
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
jadore
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
|
|
2005???? tataia si mamaia ... 
|
|
| pus acum 15 ani |
|