http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: mimy_glacier pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 26 - 47 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|

_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Pai ce-l mai mult si mai mult nush sunt multe care imi plac...iti imaginezi k Titianic ... ce-l mai tare film din toate tp. ! Asa in mare ar fi The Rundown, Transporter 1,2, The 50 First Dates, American Pie Band Camp, Fantastic Four, The Dukes of Hazzard, Constantine, The 40 Year Old Virgin, The Wedding Date, White Chicks multe multe rau sunt contiui lista dar deja zic prea multe :P mai continuati si voi !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
VladyD a scris:
Pai ce-l mai mult si mai mult nush sunt multe care imi plac...iti imaginezi k Titianic ... ce-l mai tare film din toate tp. ! Asa in mare ar fi The Rundown, Transporter 1,2, The 50 First Dates, American Pie Band Camp, Fantastic Four, The Dukes of Hazzard, Constantine, The 40 Year Old Virgin, The Wedding Date, White Chicks multe multe rau sunt contiui lista dar deja zic prea multe :P mai continuati si voi ! |
da este un film cu adevarat bun ! (ever green film )
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Da da...oarecum sunt multe filme care nici nu am auzit de ele sunt destul de bune dar...:P nush oare cate filme or exista in lumea asta ?!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Pic
copil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
cred k cel mai mult mi-a placut Ice Age, dak stau bine sa ma gandesc mi-a placut shi Madagascar, dar asta mi-a placut mai mult din cauza pinguinilor in timp ce Ice Age mi-a placut k un intreg filmul in sine (bine nu pot sa neg k nu am murit dupa veveritza aia idioata shi her fucking nut shi leneshul nostru Sid ce la fiecare cazatura el ateriza in cap)
_______________________________________ Baby I love you, you are my life my happiest moments weren't complete if you weren't by my side with you next to me, there's no darkness I can't overcome you are my raindrops, I am the sea
|
|
| pus acum 20 ani |
|
dumy
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
|
|
cre ca cel mai marfa a fost sei este American Wedding!!!super baza filmu asta!!!te .... pe tine de ras!!!
_______________________________________ life is good!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
Pic a scris:
cred k cel mai mult mi-a placut Ice Age, dak stau bine sa ma gandesc mi-a placut shi Madagascar, dar asta mi-a placut mai mult din cauza pinguinilor in timp ce Ice Age mi-a placut k un intreg filmul in sine (bine nu pot sa neg k nu am murit dupa veveritza aia idioata shi her fucking nut shi leneshul nostru Sid ce la fiecare cazatura el ateriza in cap) |
man chiar e tare veverita aia ! i-au dat aia un aer dala de increzuta si speriata tot o data si sincer ea face cam tot filmu 
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
masajerotik
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
|
|
The Curious Case of Benjamin Button zuuuuperrrrrrrr 
|
|
| pus acum 15 ani |
|