http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
mi-ai adus zambetu pe buze ! chiar acum ma gandeam cum stateam pe balta la lumina unui bec pus la o amarata de baterie si a venit o ploaie apriga care m-a facut sa fug cu bateria de 25 de KG in brate vreo 250 de m !dupa care imi adunam de pe jos una alta ce-mi picase ( cele doua oua)   
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Hmmz nush unde si pe unde dar e mai bine sa stay cu orele pana iti vine pestele decat sa iti vina rpd. nu crezi ?! )) Cand ma gandesc k prindeam numai pispirici de 4,5 cm )))))))) doamne !!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
VladyD a scris:
Hmmz nush unde si pe unde dar e mai bine sa stay cu orele pana iti vine pestele decat sa iti vina rpd. nu crezi ?! )) Cand ma gandesc k prindeam numai pispirici de 4,5 cm )))))))) doamne !! |
sa vezi man pe bucuresti pitesti la km 50 cred e o crescatorie unde mor pesti ca sunt prea multi si nu au aer ! le dadeam paine si veneau numai crapi daia de 30 -40 cm mancau 3 fel de paine in 30 de secunde ! se bateau pe ea era omor nu am vazut in viata mea asa ceva !
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
uuu coool )) N-ai facut si u poza cu unul :P Glumeam chiar nush interesant sa vezi pestele din min in min sarind la suprafatza :P
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
kinetik
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
Cred ca e una din cele mai la indemana forme de destindere si o metoda sigura de a-ti opera nervii.Este adevarat ca trebuie sa existe si factorul captura, pentru ca atunci cand sansa nu-ti surade e de rau...Adica, acasa te asteapta familia asezata cu siguranta la masa cu mamaligile si mujdeiul gata strivit si amestecat cu oleaca de zmantana ,si tu nevolnicul adica Gigi ghinion vii acasa cu doi Gupi si un prapadit de Xifo triumfand si gandindu-te deja la viitoarea campanie de prins monstri. Misto nu ? dar in viata oricarui pescar exista si trofee si despre astea as vrea sa putem vorbi adica sa incingem spiritele sa ne scoatem palosele si sa visam la primavara moale ce ne va trimite din nou pe malul apei sa visam ca poate,poate captura vietii balaurul ne va deranja linistea obligandu-ne la dril epuizant si plin de picanterii pescaresti.Iarna e lunga si avem la dispozitie destul timp pentru a ne alia in tehnici de lupta si echipe ce descopera balti secrete si indepartate unde ne vom intalni salutandune dupa cum ne va lasa inima si motivatia ,FIR INTANS sau BAFTA.
37.1KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
masajerotik10
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
|
|
daca peste nu e nimic nu e
|
|
| pus acum 15 ani |
|