http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
yasminsept pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 54 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / chat (offtopic) / OFFTOPIC !! RLOL !!  
Autor
Mesaj Pagini: 1
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Chiar e bine venita !! Deci toti cei care au de zis ceva care nu isi are locul in vreuna din categoriile de mai sus sa vina aciela si sa zica ce are pe suflet ....
Si incep eu ... Vlady mai lasam odata ID de pe torr plss ca nu am apucat sa le iau si sami zici si pe ce Huburi intri mai facem si noi schimb de informatii


_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
man acu nu va dati la barfa pe mess si sa uitati de forum ! plssssssssss in curand o sa-l populez bine de tot

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
am plecat la somn paaaaaaa avem si bannere ! ne auzim maine

offtopic rlol plecat somn paaaaaaa avem bannere auzim maine

7.3KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Marfa baneru .... si stai linistit nu o sa uite nimeni de forum ...... O sa stam cu ochi pe el

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
pt. toti :P sa imi las id-ul xmms2004 exact sa nu uitam de forum :P

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Luati de acilea si ID meu : x3n0n_seal ( cu ZERO ) !! dak ma cautati adaugati si o mica specificatie ca sa stiu cu cine vb !!

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Da da da iote si tu rpd. XenonSeal magarule :P hay sper sa nu te jignesc !A ....... ce bun sunt eu am facut si situ aproape !! !

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
E ce sa fac si eu ... trebe sa stie lumea cum sa dea de mine nu .... apropo marfa site'u !! PS : Da-mi si mie un msg cand tiai facut netu VladyD ca vreau si eu serveru ala dedicat de cs !! Si dak tiai facut netu ..... eu unu sunt in picioare de la ora 7 jumate ( uni la ora asta cred ca viseaza frumos " Pe o plaja insorita cu o partenera frumoasa , sau partener dupa caz , ....... " , da de ce sa fac ... Fuckultatea asta imi mananca zilele ) si sunt pregatit de download

Modificat de XenonSeal (acum 20 ani)


_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
This is a special REQ for bulineta : Un forum pt joace nu faci si tu ?? Eu zic ca ar fi destul de interesant ......... Si ca veni vb de joace ,,,, eu ma bag acuma la un cs pi net

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

XenonSeal a scris:

This is a special REQ for bulineta : Un forum pt joace nu faci si tu ?? Eu zic ca ar fi destul de interesant ......... Si ca veni vb de joace ,,,, eu ma bag acuma la un cs pi net

o sa fie si un forum de jocuri ! dar il fac maine ca astazi nu mai pot de somn ! cred ca ma duc si eu sa hibernez


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Bagamias picioru in el de net si de tot k dak aveam net nu mai aveam lipsa de posturi pe forum aici k aduceam eu lume...ptuuuuuuuuu (((((((((

offtopic rlol bagamias picioru net tot dak aveam net mai aveam lipsa posturi forum aici aduceam

22.9KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
eu la mare

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Bulineta baga si tu un forum de Fun o sa prinda bine sa mai radem si noi

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

XenonSeal a scris:

Bulineta baga si tu un forum de Fun o sa prinda bine sa mai radem si noi

promit ca mane fac si asta ! pana atunci ma duc sa trag un pui de somn


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Okey ... ciao mane  !! Astept cu nerabdare sa postez si acolo !!

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Fratilor .... nu mai zice nimeni nimik ..... ce draq e cu linistea asta pe acilea ??? mai ziceti si voi ceva din cand in cand

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42

XenonSeal a scris:

Okey ... ciao mane  !! Astept cu nerabdare sa postez si acolo !!



Cat de tare e sa gasesti ceva pe net , dupa atat timp .... sa vezi ce aberatii tranteai ..... Fun ... vad ca forumul a murit in 2005 .... acum ... 2009 . Multe s-au schimbat de atunci .... si parca odata cu citirea acestuia mi-a revenit pofta de postat :P .

Bulineta ,daca mai traiesti mai lasa un msg .



_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la