http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lolo Profile
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Dargutz, dragutz eu nush cum ar fi sa fi langa pers. draga sau ti-ai dori sa fi cu pers. draga langa tine cand esti la mare, cer senin, stelutze, marea linistita fara vant...huh iti faci o imaginatie de zile mari !Sa lasam sampania departe :P niste lumanari aprinse prin imprejur frumos, frumos ooooh...ce visez...repet din nefericire eu nu am ajuns la cap. asta pt. k sunt prea dobitok !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
VladyD a scris:
Dargutz, dragutz eu nush cum ar fi sa fi langa pers. draga sau ti-ai dori sa fi cu pers. draga langa tine cand esti la mare, cer senin, stelutze, marea linistita fara vant...huh iti faci o imaginatie de zile mari !Sa lasam sampania departe :P niste lumanari aprinse prin imprejur frumos, frumos ooooh...ce visez...repet din nefericire eu nu am ajuns la cap. asta pt. k sunt prea dobitok ! |
moa daca ai sti tu cat de adevarat e sexul pe plaja sa fie femeia deasupra si sa te intepe in spate nisipu usor umed :P
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Nush degeaba zici tu ce zici k nu am practicat sportu asta :P
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Oarecum dak vrei sa faci ceva nu trebuie neparat sa te gandesti numai la cuvantul SEX !!Ca de altfel asa este in ziua de azi sex, sex si iara sex...:P. Ceva mai bine romantic gen cum am zis eu sub lumina lumanarilor 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
VladyD a scris:
Oarecum dak vrei sa faci ceva nu trebuie neparat sa te gandesti numai la cuvantul SEX !!Ca de altfel asa este in ziua de azi sex, sex si iara sex...:P. Ceva mai bine romantic gen cum am zis eu sub lumina lumanarilor  |
da asa e cum zici u da parca merge mai bine 90% dragoste+10% sex de ce sa nu recunoastem dragostea nu ajunge in stomac daca n-o ai mai mare de 20 !
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
u`r funny really !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Da sa sti .. Mai luma si noi 'lecti' glumeam dar .. stii de asta este si Topicul deschis sa ne exprimam asa cum vrem !Pe bune spune-ne oricat de mare ar fi povestioara !!!!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vila1ro
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
|
|
se scrie "ma-sa". dar mai corect ar fi "sa i-o dau ma-sii" 
Modificat de vila1ro (acum 20 ani)
_______________________________________ cum produc yo... uite pun ban pa ban, sa faca si ei banuti, ca-ntro familie man...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
eroticmasaj
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
|
|
vila1ro a scris:
se scrie "ma-sa". dar mai corect ar fi "sa i-o dau ma-sii"  |
BRAvooooooooooooooo
|
|
| pus acum 15 ani |
|