http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lolo Profile
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
25 - 52 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / fantezii si dragoste / Fantezii d la A la Z  
Autor
Mesaj Pagini: 1
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Dargutz, dragutz eu nush cum ar fi sa fi langa pers. draga sau ti-ai dori sa fi cu pers. draga langa tine cand esti la mare, cer senin, stelutze, marea linistita fara vant...huh iti faci o imaginatie de zile mari !Sa lasam sampania departe :P niste lumanari aprinse prin imprejur frumos, frumos ooooh...ce visez...repet din nefericire eu nu am ajuns la cap. asta pt. k sunt prea dobitok !

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

VladyD a scris:

Dargutz, dragutz eu nush cum ar fi sa fi langa pers. draga sau ti-ai dori sa fi cu pers. draga langa tine cand esti la mare, cer senin, stelutze, marea linistita fara vant...huh iti faci o imaginatie de zile mari !Sa lasam sampania departe :P niste lumanari aprinse prin imprejur frumos, frumos ooooh...ce visez...repet din nefericire eu nu am ajuns la cap. asta pt. k sunt prea dobitok !

moa daca ai sti tu cat de adevarat e sexul pe plaja sa fie femeia deasupra si sa te intepe in spate nisipu usor umed :P


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Nush degeaba zici tu ce zici k nu am practicat sportu asta :P

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Oarecum dak vrei sa faci ceva nu trebuie neparat sa te gandesti numai la cuvantul SEX !!Ca de altfel asa este in ziua de azi sex, sex si iara sex...:P. Ceva mai bine romantic gen cum am zis eu sub lumina lumanarilor

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

VladyD a scris:

Oarecum dak vrei sa faci ceva nu trebuie neparat sa te gandesti numai la cuvantul SEX !!Ca de altfel asa este in ziua de azi sex, sex si iara sex...:P. Ceva mai bine romantic gen cum am zis eu sub lumina lumanarilor

da asa e cum zici u da parca merge mai bine 90% dragoste+10% sex de ce sa nu recunoastem dragostea nu ajunge in stomac daca n-o ai mai mare de 20 !


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
u`r funny really !

pus acum 20 ani
   
Vanesik
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
ti`am mai zis eu o data park draga admin in ziua d azi sexul s vinde bine. dar fetele care merita, nu cauta asta. nu stiu dak ti`am zis cu aceleashi cuvinte, dar asta e ideea si dak u zici k e marfa sexul p plaja cu nisipul intepandu`te p spate, d c nu n impartasesti si noua experientele tale suntem mai mult decat curiosi! cred ...

_______________________________________
In paradis la umbra unui crin ...

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Da sa sti .. Mai luma si noi 'lecti' glumeam dar .. stii de asta este si Topicul deschis sa ne exprimam asa cum vrem !Pe bune spune-ne oricat de mare ar fi povestioara !!!!

pus acum 20 ani
   
eoL - R1fl3M4n
copil

Din: Bucuresti:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
klar) ba vladyd am fantezi cu atam aha

fantezii klar) vladyd fantezi atam aha

15.8KB


_______________________________________
eoL | - R1fl3M4n "Lungimea nu conteaza ...."
Robert A.K.A R1fl3M4n

pus acum 20 ani
   
dumy
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
cel mai mult imi doresc sa i-o dau lu masa lu bulineta

_______________________________________
life is good!

pus acum 20 ani
   
vila1ro
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
se scrie "ma-sa". dar mai corect ar fi "sa i-o dau ma-sii"

Modificat de vila1ro (acum 20 ani)


_______________________________________
cum produc yo... uite pun ban pa ban, sa faca si ei banuti, ca-ntro familie man...

pus acum 20 ani
   
eroticmasaj
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2

vila1ro a scris:

se scrie "ma-sa". dar mai corect ar fi "sa i-o dau ma-sii"


BRAvooooooooooooooo


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la