http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: geogeorgiana17 din Arad
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
daca inca nu ai prieteni cu care sa-ti petreci revelionu si nu ai acceptat nici o propunere e timpul sa te gandesti daca il petreci alaturi de noi !
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Mdea misto, nush sincer eu ... inca nu am stabilit nik cu ce-i dragi (prieteni) chiar mia-si dori sa il petrec alaturi de toti pe care-i cunosc mai putin sau mai mult...!dak nu (((((( Mai vad eu...sper din suflet sa trec cu ei in anul ce-l proaspat ! Chiar si ca poza de mai jos :P
43.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Nu stiu vb cu prieteni sa vaz. ce mai zic..:P Ti-am zis nu am nimik inca stabilit :P Sunt pe afara...Voi ce faceti?Ce placuri aveti?Sau tot ca mine ?! 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
VladyD a scris:
Nu stiu vb cu prieteni sa vaz. ce mai zic..:P Ti-am zis nu am nimik inca stabilit :P Sunt pe afara...Voi ce faceti?Ce placuri aveti?Sau tot ca mine ?!  |
noi ne gandeam la o petrecere la o terasa ceva intre astia de pe forum ! 
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
vila1ro
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
|
|
la o terasa? suna najpa. mai bene un bairam ceva, sa ne imbatam, sa facem urat...
_______________________________________ cum produc yo... uite pun ban pa ban, sa faca si ei banuti, ca-ntro familie man...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
madpumba
copil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
betie cruna cu prieteni de revel si de craciun stau acasa si dorm! bine intzeles ca sarbatoresc si revelul pe calendaru veki asa ca ii super sper sa nu ma ia salvarea 
|
|
| pus acum 20 ani |
|