http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17 din Arad
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / Unde va petreceti revelionul si sarbatorile? / tu ce faci de revelion ?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
daca inca nu ai prieteni cu care sa-ti petreci revelionu si nu ai acceptat nici o propunere e timpul sa te gandesti daca il petreci alaturi de noi !

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Mdea misto, nush sincer eu ... inca nu am stabilit nik cu ce-i dragi (prieteni) chiar mia-si dori sa il petrec alaturi de toti pe care-i cunosc mai putin sau mai mult...!dak nu (((((( Mai vad eu...sper din suflet sa trec cu ei in anul ce-l proaspat !Chiar si ca poza de mai jos :P

faci revelion mdea misto, nush sincer ... inca stabilit nik ce-i dragi (prieteni) chiar mia-si dori

43.9KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

VladyD a scris:

Mdea misto, nush sincer eu ... inca nu am stabilit nik cu ce-i dragi (prieteni) chiar mia-si dori sa il petrec alaturi de toti pe care-i cunosc mai putin sau mai mult...!dak nu (((((( Mai vad eu...sper din suflet sa trec cu ei in anul ce-l proaspat !Chiar si ca poza de mai jos :P

daca nu gasesti nimik esti bine invitat unde il facem noi vlady


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Nu stiu vb cu prieteni sa vaz. ce mai zic..:P Ti-am zis nu am nimik inca stabilit :P Sunt pe afara...Voi ce faceti?Ce placuri aveti?Sau tot ca mine ?!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

VladyD a scris:

Nu stiu vb cu prieteni sa vaz. ce mai zic..:P Ti-am zis nu am nimik inca stabilit :P Sunt pe afara...Voi ce faceti?Ce placuri aveti?Sau tot ca mine ?!

noi ne gandeam la o petrecere la o terasa ceva intre astia de pe forum !


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
vila1ro
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
la o terasa? suna najpa. mai bene un bairam ceva, sa ne imbatam, sa facem urat...

_______________________________________
cum produc yo... uite pun ban pa ban, sa faca si ei banuti, ca-ntro familie man...

pus acum 20 ani
   
madpumba
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
betie cruna cu prieteni de revel si de craciun stau acasa si dorm! bine intzeles ca sarbatoresc si revelul pe calendaru veki asa ca ii super sper sa nu ma ia salvarea

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la