http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deyutza07 la Simpatie.ro
Femeie
23 ani
Buzau
cauta Barbat
25 - 48 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / masini / ce parere aveti despre B 70 CTL ? daca o cunosteti  
Autor
Mesaj Pagini: 1
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
cea mai tare masina din romania si cea mai bine echipata ! pentru a va convinge ca nu min o sa va arat niste poze!

parere aveti despre ctl daca cunosteti cea mai tare masina din romania cea mai bine echipata pentru

31.7KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
inca una

parere aveti despre ctl daca cunosteti inca una

49.5KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
2

parere aveti despre ctl daca cunosteti

30.5KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
3

parere aveti despre ctl daca cunosteti

53.7KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
4

parere aveti despre ctl daca cunosteti

36.4KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Interesant destul de betoooon norml ! Tare tare huh la anu dau si eu la carnet si ... ala sunt

Asa k de aici incolo va prezint viitoarele mele foste masiniutze :p glumeam doar am zis k abia la anu dau la carnet :P

parere aveti despre ctl daca cunosteti interesant destul betoooon norml tare tare huh anu dau carnet

40.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

44.4KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

33.6KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

48.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Asta trb sa fie prima interiorul :P

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !asta trb fie prima interiorul

30.7KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Asta e un BMW mai antic dar complet modificat din cate pare, si ce e super misto la el Jantele si Vopseaua care este superba se schimba culoarea din fiecare punct in care stay

parere aveti despre ctl daca cunosteti asta bmw mai antic dar complet modificat din cate pare, super

44.4KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Tot acelasi BMW antic :P

parere aveti despre ctl daca cunosteti tot acelasi bmw antic

40.6KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
 

parere aveti despre ctl daca cunosteti

31.3KB

Modificat de VladyD (acum 8 ani)


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
vad ca incepe si in romania fobia tuningului

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
frate daca mi-ar da carnetu de la varsta asta ! si mi-ai da masina aia as face-o sa arate fantastic de bine

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Misto BMW-l pun poze cu BMW pt. k si deoarece imi place ff mult marca !

parere aveti despre ctl daca cunosteti misto bmw-l pun poze bmw pt. deoarece imi place mult marca

48.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

47.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

44.4KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Un BMW tare misto este DECOPOTABIL neica

parere aveti despre ctl daca cunosteti bmw tare misto este neica

35.6KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Tot Decapotabila !

parere aveti despre ctl daca cunosteti tot

36.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Spatele BMW Decapotabil !

parere aveti despre ctl daca cunosteti spatele bmw

33.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Un BMW tot antic :P

parere aveti despre ctl daca cunosteti bmw tot antic

42.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

46.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

42KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !BMW rullez !The best car ever seen !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !bmw rullez !the best car ever seen

26.2KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

VladyD a scris:

Another one !

marfa rau ! mai pune nu se supara nimeni !


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

29KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

25.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

28.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

29KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Un BMW iara misto nush ce sa mai zic ca titlu cand incep cu alta masina defapt model de bmw turnat :P sau aproape turnat

parere aveti despre ctl daca cunosteti bmw iara misto nush mai zic titlu cand incep alta masina

37.7KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one ! Spatele !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one spatele

36.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Interior !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !interior

40.5KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Fatza !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !fatza

32.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Spate & Lateralul

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !spate & lateralul

42.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Vazuta mai din inaltime

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !vazuta mai din inaltime

36.4KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Si in sfarsit portbagajul

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !si sfarsit

37KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Un now BMW !Fatza !

parere aveti despre ctl daca cunosteti now bmw !fatza

32.7KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Fatza si lateralul !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !fatza lateralul

37.7KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
in afara ca are interiorudin piele alba nu imi prea place

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Spatele !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !spatele

41.5KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Ghici ce masinutza este asta ?!Nici prin gand nu va trece k este o celebra dacie 1310 !

parere aveti despre ctl daca cunosteti ghici masinutza este asta ?!nici prin gand trece este celebra

36.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Tot micutza dacie !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !tot micutza dacie

35.3KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Tot o uratanie de dacie :P

parere aveti despre ctl daca cunosteti tot uratanie dacie

42.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
O dacie nova !Destul de bine arata :P

parere aveti despre ctl daca cunosteti dacie nova !destul bine arata

31.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Tot dacia nova !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !tot dacia nova

36.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Tot dacia nova si este spatele !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !tot dacia nova este spatele

34KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Mortala rau de tot Masina !!!!!!!!Wohooooooo !!

parere aveti despre ctl daca cunosteti mortala rau tot masina

37KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Superb !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !superb

34.4KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Superba culoarea este evident k este si culoarea preferata 'Orange' si dak observati in portbagajul acestei masinutze putin din magnetul wooferului care si ala este 'Orange' ca sa vezi ...!

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !superba culoarea este evident este culoarea

34.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
De aici incolo urmeaza moartea mea .. Sisteme audio montate pe masini aici este un imens amplificator !

parere aveti despre ctl daca cunosteti aici incolo urmeaza moartea mea sisteme audio montate masini

44.5KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Un imens amplificator !

parere aveti despre ctl daca cunosteti imens

40.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
In portbagajul unu Hummer Moartea mea cand stateam langa el mooam nene cand era dat cred k pe la 20% din tot ce putea sa scoata dak tineai manutza pe tabla lui simteai cum iti impinge mana de pe tabla fluxul care era !

parere aveti despre ctl daca cunosteti unu hummer moartea mea cand stateam langa mooam nene cand era

39.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Moartea mea !

parere aveti despre ctl daca cunosteti moartea mea

35.7KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

46.4KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

42.5KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

39.9KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
nam esti plin de poze deastea

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

35KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

38.5KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

43KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !Va imaginati cum ar fi sa le de-a pe toate aproape de jumate Disco 100% !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one !va imaginati cum de-a toate aproape jumate disco

46.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

47.6KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one ! Cate amplificatoare sunt ?!

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one cate sunt

41.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Another one !

parere aveti despre ctl daca cunosteti another one

44.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Priviti cati Watzi scoate, privitzi peretzi plini cu coolere de racire a amplificatoarelor...!Dativ-a cu parere si aici pun punct. la toate astea !Dak mai vretzi mai am deja cred k v-ati plictisit privind !

parere aveti despre ctl daca cunosteti priviti cati watzi scoate, privitzi peretzi plini coolere

42.4KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
nu te doare mana man ?

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Nu nu dar ce ma gandeam k la cate poze am pus imagini dragic u BMW si ce am mai pus sa redenumesti Topicu asta in ceva "ce masini va plac" sau stiu eu ... !

pus acum 20 ani
   
dumy
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
tot toyota celica ramane masina mea preferata!!!cred ca masina asta ma reprezinta si imi reprezinta stilu de viata!!!oricum cand o sa dau de carnet celica va fi prima masina a mea!!!

parere aveti despre ctl daca cunosteti tot toyota celica ramane masina mea masina asta reprezinta

52.9KB


_______________________________________
life is good!

pus acum 20 ani
   
masajerotik
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
Vitezomanul gica
Si`a luat masina mica
Rosie ca focul
Sa`i surada norocul.......

 


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la