http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mary24
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
25 - 56 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / jocuri pentru pc si console / Jocurile si internetul  
Autor
Mesaj Pagini: 1
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Cine se mai joaca si ce ?? Ultimele jocuri si tot ce este nevoie sa sti despre ele !!

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Cred ca cel mai asteptat joc de toti este Need For Speed Most Wanted ..... si pe buna dreptate Most Wanted .... Am jukt demo si am ramas blokt e super marfa si eu unu de abea astept sa apara .... asa ca de joi voi fi cu ochii pe torrents

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
dumy
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
Cel mai marfa joc este Line Age 2 (parerea mea) se joaca in retea si devi dependent de acest joc!!!ca si tigarile dak te-ai apucat nu mai pot sa te lasi dekat foarte greu!!si mai e marfa si Fifa 2005 cu divizia A!!!asta este opinia mea!!

_______________________________________
life is good!

pus acum 20 ani
   
eoL - R1fl3M4n
copil

Din: Bucuresti:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3
klar ba vladyd ce draq ma ) hai cu NFS MW:P
Counter Str1k3 sunt un zeu hehe

jocurile internetul klar vladyd draq hai nfs str1k3 sunt zeu hehe

15.8KB

Modificat de eoL - R1fl3M4n (acum 20 ani)


_______________________________________
eoL | - R1fl3M4n "Lungimea nu conteaza ...."
Robert A.K.A R1fl3M4n

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Gata Most Wanted l-am luat e proaspat acum la ora 8:30 l-am luat si acum l-am instalat !I'm First man ... !I;m the best !

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Gata fratilor ..... nu o sa mai vedeti vreo cateva zile ...... Ma bag sa ma joc Need For Speed Most Wanted !! !! Si VladyD bafta frate ...... eu unu nu cred ca o sa mai dorm cateva nopti de acuma !!

Modificat de XenonSeal (acum 20 ani)


_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

XenonSeal a scris:

Gata fratilor ..... nu o sa mai vedeti vreo cateva zile ...... Ma bag sa ma joc Need For Speed Most Wanted !! !! Si VladyD bafta frate ...... eu unu nu cred ca o sa mai dorm cateva nopti de acuma !!

hai man nu ne parasi ! lasa-l drak de joc


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
O prezentare ce am jucat pan` acum Este un Golf GTI din cate pare si e un dragutz :P abia 2% din joc am facut :P

jocurile internetul prezentare jucat pan` acum este golf gti din cate pare dragutz abia din joc

34.1KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Fatza & Lateralul !

jocurile internetul fatza & lateralul

35.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Putin din spate si lateralul !

jocurile internetul putin din spate lateralul

29.2KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Si in sf. spatele !

jocurile internetul sf. spatele

29.5KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Este o prezentare cu micutza mea masinutza din Need For Speed Most Wanted !Like it ?!

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Eu  sunt pe 11 ..... bafta in continuare ..... dak ma chinui un pic pana miercuri il termin .......

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la