http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deea43 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
25 - 56 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / Moda si vestimentatie / Totul despre moda, vestimentatzie, machiaj, chiar si despre atitudine Moderat de andrada_andrada0000
Autor
Mesaj Pagini: 1
andrada_andrada0000
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
Prima impresie :  Hainele creeaza prima impresie despre tine! De aceea, este bine sa stii ce look ti se potriveste intr-o anume imprejurare, fie ca e vorba despre o petrecere, sau o intalnire cu iubitul. Alege o tinuta potrivita situatiei si vei avea succes.
     Pentru prima intalnire poti incerca o rochie baby-doll, care subliniaza feminitatea. Prima impresie: o femeie care cauta afectiune.
     Trebuie sa te simti bine in hainele pe care le alegi, ca sa ai incredere in tine. In acest fel, le transmiti si celor din jur un mesaj pozitiv. Ceva simplu, dar elegant, este raspunsul in acest caz.
Nu ezitatzi sa ma intrebati.. putem vorbi despre orice. Trebuie doar sa ma intrebati, si eu va voi raspunde la toate nelamuririle despre moda, machiaj si tot ce tine de acestea va pupik dulce dulce pe toti si pe toate si astept intrebari ! kiss u


_______________________________________
Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi
  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Eu unu sunt de acord cu ce zice andra ..... " Haina il face pe om " ...... si totusi cateodata hainele nu sunt de ajuns ...... sper ca ati prins idea

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
asa e dar totusi haina e cel mai important lucru !

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
andrada_andrada0000
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
Haina conteza la prima vedere...Poti spune multe despre un om in functie de cum se imbraca.Dar daca acel om are un caracter infect...ce mai conteaza haina?

Uneori iti poti da seama dupa modul in care se imbraca, in ce categorie de persoane intra anumiti indivizi, dar nu e deloc bine sa caracterizezi pe cineva inainte de a-ti vorbi, inainte de a-l analiza mai indeaproape.
=D

Exista totusi in subconstientul fiecaruia, de multe ori,atentionari.De bine sau de rau.N-ai patit ,ca la prima vedere sa-ti faci o impresie despre un om;ca mai apoi sa o schimbi?Si dupa o bucata de vreme sa-ti dai seama ca primul impuls a fost de fapt adevarat?


_______________________________________
Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi
  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*

pus acum 20 ani
   
dumy
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 13
asa e!!!stiti vorba aia :"haina face omul"!!!!!

_______________________________________
life is good!

pus acum 20 ani
   
vila1ro
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
eu stiam ca "Nu haina il face pe om", da' in fine...

_______________________________________
cum produc yo... uite pun ban pa ban, sa faca si ei banuti, ca-ntro familie man...

pus acum 20 ani
   
andrada_andrada0000
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8

vila1ro a scris:

eu stiam ca "Nu haina il face pe om", da' in fine...


Asa e, nu il face pe om, dar poate spune multe despre el, cum am mai zis, "Haina conteza la prima vedere...Poti spune multe despre un om in functie de cum se imbraca.Dar daca acel om are un caracter infect...ce mai conteaza haina?"


_______________________________________
Fericirea este singurul lucru care se dubleaza cand il imparti la doi
  kiss u verry verry sweet !! :*:*:*:*

pus acum 20 ani
   
if_u_r_hot_i'm_d_1_4_u
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
koreKt....da' in ziua de azi, sunt mai multi jiji becaly, care are bani shi face ce vrea ei,...shi acestia depasiti de numarul snobilor..!!

totul despre moda, machiaj, chiar despre atitudine ziua azi, sunt mai multi jiji becaly, care are

56.1KB


_______________________________________
Fantasize !!!....it's cheaper !

pus acum 20 ani
   
vila1ro
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 17
de fapt "banu' il face pe om", asta e concluzia. e tragic ce se intampla... io nu pot sa spun ca ma imbrac chiar naspa, dar nici cool, da' daca as avea banii mei ar fi cu totul alta situatie. v-ati invatat sa va dea parintii bani, bre pustanilor, si acum va spargeti in figuri cu vestimentatia voastra... cu hainele de firma si alte kkturi. va pierdeti prea mult in aparente. asa gandesc tinerii din ziua de azi.. of of, mai mai...

_______________________________________
cum produc yo... uite pun ban pa ban, sa faca si ei banuti, ca-ntro familie man...

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la