http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
Lista Forumurilor Pe Tematici
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login

POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
http://bulineta.3xforum.ro/ / muzica / Muzika! Moderat de Skumpy, dumy
Autor
Mesaj Pagini: 1
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Hy everybody ! Exista oarE cineva kare nu asculta muzika? Aici putem discuta despre anumite genuri muzicale.. ce va place/displace.. preferatzii vostrii.. (astept opiniile voastre.. )

muzika! everybody exista oare cineva kare asculta muzika? aici putem discuta despre anumite genuri

27KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Silver_wzrd
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
HELLLOOO !!!  Ceea ce imi displace in muzica romaneask: multe melodii sunt copiate dupa alte melodii straine....shi mai sunt multe de spus.....byeeeeee

muzika! helllooo !!!  ceea imi displace muzica romaneask: multe melodii sunt copiate dupa alte

14.1KB


pus acum 20 ani
   
green_day_chick
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
Hey kiar asa cine nu asculta muzika? Imi plak cei de la Green day ( astept e-mailuri de la fanii lor) , imi plak cei de a gorillaz . prodigy , askult punk rock , detest manele bineinteles

_______________________________________
I want to know God thoughts the rest are details....

pus acum 20 ani
   
wu_zzi
copil

Din: Bucuresti_Ghetouri
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
I like Acid House, Hose, Trance, Drum&Bass, Tehno

si pentru cei de acolo carora le plac manelele ...


_______________________________________



pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Pai da.. multa muzik este kopiata si aici ma refer la manele.. melodiile cele indiene, grecesti le putem auzi deseori in manele ff aiurea.. dar asta e muzik romaneaska! V-am pupacit si nu uitati s postati.. }{

muzika! pai da.. multa muzik este kopiata aici refer manele.. melodiile cele indiene, grecesti putem

7.7KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
wu_zzi

Good job man! House, Trance uneori mai mere si un slow-blues...mhmm sa dau niste nume asa..Ceva house, trance mai mult trance care canta romanul nostru Dj Allen norok cu Radio21 care il tine pe picioare oricum bine si asa, mai este Armin Van Buuren care am o imensa colectie de la inceput pana in prezent asta vine 222 episoade si lista continua...cred k a-si scrie romane dak incep :P asa si la un slow-blues nush titluri ascult ce imi vine pe moment :P watever...manelele suks! M-am lasat de ele it's a new record !SShh !

muzika! wu_zzigood job man! house, trance uneori mai mere dau niste nume asa..ceva house, trance mai

22.9KB


pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
a da Skumpy asa e ai dreptate
Ce mi-e k ai asculta o manea ori una greceasca, sau intaliana cam tot aia e numai k auzi voce de roman. Ce sa mai zicem cand asculti manele remixate sau copiate cica dupa stilul melodiilor straine pfu...doamne, doamne pe bune acum House, Trance rullez...doar stii ce inseamna asta pt. mine :rotflDa ce bine arata poza aia din ce ai postat k zici k esti tu nu altcineva pe bune !!)

muzika! skumpy asa dreptatece mi-e asculta manea ori una greceasca, sau intaliana cam tot aia numai

5KB

Modificat de VladyD (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Bv Vlady, t felicit pt kolektzia ta a lui Armin Manelele nu mai sunt la "moda" d fapt nu kred k au fost vreodata..ce e drept mai sunt askultate la kate un baieram,dar k disktraktie nu din..placere sau altceva..
t mai astept p "aici" pupy }}{{

muzika! vlady, felicit kolektzia lui armin manelele mai sunt fapt kred fost drept mai sunt askultate

4.5KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Da asta cam asa e nu prea am mai fost la un baieram de acum cam 1 luna de zile unde manele s-au ascultat dar evident m-am bagat eu si le-am scos si am bagat ceva mai de dans, adica pe scurt ceva Dance sa nu poti sta pe loc si cum e evident eu sunt ala mai cu motz toti au fost multumitzi !Sa sti k mi-ar sta bine ca 'Dj' huh cea-si vrea eu .. Dar oricum ori ce-ar fi stii sunt ce-l mai bun din parcare si acela e Dj VladyD like the picture :P asa so watever Music Rullez it's ower life !

muzika! asta cam asa prea mai fost baieram acum cam luna zile unde manele s-au ascultat dar evident

9.3KB


pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
ce s-a incins lumea la vorba fratilor ! bv bv skumpy tine-o tot asa si te fac administrator :*

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

VladyD a scris:

Da asta cam asa e nu prea am mai fost la un baieram de acum cam 1 luna de zile unde manele s-au ascultat dar evident m-am bagat eu si le-am scos si am bagat ceva mai de dans, adica pe scurt ceva Dance sa nu poti sta pe loc si cum e evident eu sunt ala mai cu motz toti au fost multumitzi !Sa sti k mi-ar sta bine ca 'Dj' huh cea-si vrea eu .. Dar oricum ori ce-ar fi stii sunt ce-l mai bun din parcare si acela e Dj VladyD like the picture :P asa so watever Music Rullez it's ower life !



si nu s-a suparat nimeni ca le-ai scos maneaua ?


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Da sa sti k merita Skumpy sa fie ca admin. Imi place k m-a adus aici sa fac parte din familia asta micutza pt. moment, sa speram ca curand va deveni ceva undeva mai sus !

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

VladyD a scris:

Da asta cam asa e nu prea am mai fost la un baieram de acum cam 1 luna de zile unde manele s-au ascultat dar evident m-am bagat eu si le-am scos si am bagat ceva mai de dans, adica pe scurt ceva Dance sa nu poti sta pe loc si cum e evident eu sunt ala mai cu motz toti au fost multumitzi !Sa sti k mi-ar sta bine ca 'Dj' huh cea-si vrea eu .. Dar oricum ori ce-ar fi stii sunt ce-l mai bun din parcare si acela e Dj VladyD like the picture :P asa so watever Music Rullez it's ower life !


Da mey ti-ar sta fb k 'Dj' asa kum ai zis si u mai sus..eu ti-am spus mai demult dar nu prea m-ai luat in konsiderare..ai putea s..deskizi un radio kum "my big brother" eROu007 nu mai are radio ai putea sa-i iei loku.. c zici? Poate...aducem si un radio aici p site.. hmm
}{

muzika! vladyd scris:da asta cam asa prea mai fost baieram acum cam luna zile unde manele s-au

4.5KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

bulineta a scris:

ce s-a incins lumea la vorba fratilor ! bv bv skumpy tine-o tot asa si te fac administrator :*

=D dap .. s-a incins lumea la vorba..sper s mai avem si alte subiecte mai interesante.. this is the beginning;  multa`m }{

muzika! bulineta scris:ce s-a incins lumea vorba fratilor skumpy tine-o tot asa fac :*=d dap s-a

5.3KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Lolz...bulineta aici e un topic deschis Muzicii nu si Siturilor etc..Am dreptate ?!? ai incalcat o regula Te-am prins !

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Da skumpy scuzele mele abia acum am obs. postul pus de tine .. da sa sti k e ceva ... ma bate gandu dar...nush ... i'm to stupid remember ?

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
vb vlady bravooooooo la faza asta m-ai prins sti ai fi bun de moderator pe canalu asta si asta vei fi in urmatoarele 5 minute !

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Mey totusi sa nu uitam subiectul.. despr muzik.. sa specifikati si voi akolo formatii preferate..puteti pune poze cu ei..nici o suparare..vreau s citesc multe multe pareri..indiferent c asc nu ezitatzi sa skrietzi..fiekare e liber s aiba dreptul la opinie.. iar eu va dau voie aici sa skrieti.. si despr manele desi nu mai snt la moda
pupycy

muzika! mey totusi uitam despr muzik.. voi akolo formatii pune poze ei..nici citesc multe multe asc

5.3KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
in caz ca nu-ti mai aduci aminte de ei

muzika! caz nu-ti mai aduci aminte

26KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
e chiar frumoasa laura vass oricat de antimanelist ai fi nu poti sa nu recunosti asta nu vlady ?

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
=D imi snt sympatycy aman2 el are o voce buna si ea d asemeni.. au anumite melodii kare-mi plak mult si kare imi trezesk amintiri.. in fine..

muzika! imi snt sympatycy aman2 are voce buna asemeni.. anumite melodii kare-mi plak mult kare imi

4.5KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

Skumpy a scris:

=D imi snt sympatycy aman2 el are o voce buna si ea d asemeni.. au anumite melodii kare-mi plak mult si kare imi trezeste amintiri.. in fine..

hmmm skumpy are amintiri fa si tu un topic nou cu asta


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Sincer .. Tipu adica sorinel e tare baietelu .. dar ea sincer TIPA cand canta norok cu aia care ii modifica vocea k altfel vai, vai...

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
incearca sa nu scri de 3 ori acelasi msg vlady

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
mai exista trupa altar fratilor?

_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Scuzele mele nu am vrut am vrut sa urc o poza dar ma rog nu mi-am dat seama ! ar trb. sa avansezi la 'Master' pt. asta :P. Asa da normal cum naiba sa nu o recunosti

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
cine stie bulineta .. !Afla si tu de pe google vezi cauta stiri etc...K daia stim toti de numele celebru 'Google'

pus acum 20 ani
   
Vanesik
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
VladyD ... hellou ... c mai faci?! cum sa nu recunoastem poza aia?! no offens but, just 4 the record, u`re offtopic ... o sa il rog p bulineta sa stearga ultimul tau post joking!! k nici al meu sa nu fie sters hai sa va imbuib capul cu parerile mele despre muzica ... pey... n`am nici una ... obiectiv vorbind, nu am ... fiecare asc c ii place, c il relaxeaza and so on ... eu ascult ... ?! treaba mea who gives a shitt in privinta faptului k eu ascult un anumit gen d muzik ... nu e primu forum p care il vad cu un topic k asta "c muz va place shash nu". dar, tre sa scriem ceva si aici. fratilor, nu va mai crispati cand cineva spune "mie nu imi place ce asculti tu" sau "cum poti sa asc porcariile alea, nu au nici un sms d transmis!". nu e neaparat pt cei inregistrati p forum, ci pt cei care mai arunca un ochi p la forumu asta incercand sa isi alcatuiasca un repertoriu de melodii in winamp in fct d c place celorlalti ... pace!

_______________________________________
In paradis la umbra unui crin ...

pus acum 20 ani
   
Vanesik
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
revenind la vladyD ... pana am scris eu postarea mea d mai sus ... u te`ai mai avantat in a scrie cateva mesaje OFFTOPIC ... does it ring a bell ?! stii k nu am nik cu u ... dar pls respect fiecare topic ... pt fata cu fluturashu (nu i`am retinut nicku acum), fii u mai desteapta k vladyD si cearta`l cand mai scrie ceva care nu are c cauta la un subiect si ia`l d o aripa si baga`l intr`un prv p messenger

_______________________________________
In paradis la umbra unui crin ...

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42

Vanesik a scris:

revenind la vladyD ... pana am scris eu postarea mea d mai sus ... u te`ai mai avantat in a scrie cateva mesaje OFFTOPIC ... does it ring a bell ?! stii k nu am nik cu u ... dar pls respect fiecare topic ... pt fata cu fluturashu (nu i`am retinut nicku acum), fii u mai desteapta k vladyD si cearta`l cand mai scrie ceva care nu are c cauta la un subiect si ia`l d o aripa si baga`l intr`un prv p messenger

Offtopic ultimu sper ) Are dreptate ..... ar trebui respectate topicu unui forum .....
Ontopic : Eu unu ascult de toate !! Mai putzin Hard Rock si toate care sunt apropiate de acest gen . In momentu de fatza House RULLZ !! A si sa nu uit si de rapu romanesc ... Fan Bitza & Paraziti!!


_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Usurel am modificat !Gata termin cu ceea ce nu trb. sa apara !Dak voi nu ma lasa-ti sa imi fac si eu o treaba grr railor :'(

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

Vanesik a scris:

revenind la vladyD ... pana am scris eu postarea mea d mai sus ... u te`ai mai avantat in a scrie cateva mesaje OFFTOPIC ... does it ring a bell ?! stii k nu am nik cu u ... dar pls respect fiecare topic ... pt fata cu fluturashu (nu i`am retinut nicku acum), fii u mai desteapta k vladyD si cearta`l cand mai scrie ceva care nu are c cauta la un subiect si ia`l d o aripa si baga`l intr`un prv p messenger

Yup..in primu rand hy ok..nici o pb..privind Vlady ku totzii mai gresim iar nimeni nu-i perfect..p viitor nu s mai repeta

muzika! vanesik vladyd ... pana scris postarea mea mai sus ... te`ai mai avantat scrie cateva mesaje

4.5KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Sa va intreb si eu ceva..50 CENT va place sau kum vi s pare? k eu..... ... parerea mea este k e cel mai tare.. si aici ma refer la succesu' p kare l-a avut.. si ink il mai are..    (si knd ma gandesc k lokuieste singurel..intr-o vila ku 18 kamere   )

muzika! intreb ceva..50 cent place sau kum pare? eu..... ... parerea mea este cel mai tare.. aici

35.3KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

Skumpy a scris:

Sa va intreb si eu ceva..50 CENT va place sau kum vi s pare? k eu..... ... parerea mea este k e cel mai tare.. si aici ma refer la succesu' p kare l-a avut.. si ink il mai are..    (si knd ma gandesc k lokuieste singurel..intr-o vila ku 18 kamere   )

da este super cunoscut si are niste piese fff tari dar iti dai seama ce publicitate are


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Da, sper s vad skrise mai multe opinii bune, kiar f bune despr EL..
Unii zik k mai tare pare a fi Eminem fatza d 50 CENT.. dar.. parerile snt impartite.. (si Eminem a avut succces ink mai are dar.. piesele lui mi s par drame) multora nu le place 50 CENT, din mai multe motive,probabil viatza kre o are, mai includem excess-ul d droguri,bautura, la un moment dat..s zvonea p net.. k 50 CENT kiar ar fi murit in urma viciilor mai sus skrise d mine.. dar.. nu au fost adevarate desi eu am krezut ... zvonurile fiind adaugate d.. niste rockeri (uaa)
Dar dak stam s n gandim bine toata lumea are vicii.. orkum..
50 CENT is the b3st =D

muzika! da, sper vad skrise mai multe opinii bune, kiar bune despr el.. unii zik mai tare pare

34.3KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Mie imi place 50 Cent si cand iti ziceam k nu imi plce era doar gluma :P ma rog nu asta e imp. ci faptul k, cand asculti o melodie de la 50 Cent cum sunt astea mai recente sa ai si sistem audio k asa nu are nici un efect !Cat despre zvonu ala k ar fi murit remember ce iti ziceam Si tu cum esti tu credeai ... watever !Muzic rullez !

muzika! mie imi place cent cand iti ziceam imi plce era doar gluma rog asta imp. faptul cand asculti

34.6KB


pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

VladyD a scris:

Mie imi place 50 Cent si cand iti ziceam k nu imi plce era doar gluma :P ma rog nu asta e imp. ci faptul k, cand asculti o melodie de la 50 Cent cum sunt astea mai recente sa ai si sistem audio k asa nu are nici un efect !Cat despre zvonu ala k ar fi murit remember ce iti ziceam Si tu cum esti tu credeai ... watever !Muzic rullez !

Mdeah.. in fine e bine k e in viatza

muzika! vladyd scris:mie imi place cent cand iti ziceam imi plce era doar gluma rog asta imp. faptul

35.3KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

Skumpy a scris:


VladyD a scris:

Mie imi place 50 Cent si cand iti ziceam k nu imi plce era doar gluma :P ma rog nu asta e imp. ci faptul k, cand asculti o melodie de la 50 Cent cum sunt astea mai recente sa ai si sistem audio k asa nu are nici un efect !Cat despre zvonu ala k ar fi murit remember ce iti ziceam Si tu cum esti tu credeai ... watever !Muzic rullez !

Mdeah.. in fine e bine k e in viatza

e in viata si are extrem de multi bani


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Dap asa e are..si multi bv lui om inteligent kare stie kum s faka banii =D nu k altzii

muzika! dap asa are..si multi lui inteligent kare stie kum faka banii altzii

53.1KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

Skumpy a scris:

Dap asa e are..si multi bv lui om inteligent kare stie kum s faka banii =D nu k altzii

ce corp are il invidiez ma gandeam intr-un timp sa-mi fac si eu o trupa da a picat idee ca ne trebuiau multi bani


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
da arata super bine si are bani, e inkredibil,a pornit d jos si a ajuns f departe..in varful piramidei zik eu.. poate avea tot ce-si doreste.. si sincera s fiu ma bukur enorm pt el.. fiind unul din preferatzii mei

muzika! arata super bine are bani, pornit jos ajuns varful piramidei zik eu.. poate avea tot ce-si

14.9KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
VladyD
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
Totul se rezuma la bani. Oarecum nu tre sa te gandesti numai la bani cand e vb sa faci ceva...ma rog cam asta`s eu am bunavointza si...Si nu tre sa invidiezi pe nimeni ar trb. sa ii indragim k ascultam ceva de calitate...si nu conteaza frumusetea ci vocea, versurile etc...:P

pus acum 20 ani
   
Silver_wzrd
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
Hy!!!  da....50 CENT e soooooooooopeeeer !!!!  din toate punctele de vedere...la un moment dat se zvonea cum k a murit....glume proaste...uni chiar au crezut..

muzika! da....50 cent !!!!  din toate punctele moment dat zvonea cum chiar crezut..

14.1KB


pus acum 20 ani
   
Vanesik
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
scumpy, ziceai k e destept si stie cum sa faca bani. dak nu avea un manager, cati bani crezi k mai avea? sa stii k un cantaret "isi face" aprox 50% din profit, restul procentului vine d la cei din spatele lui. adevarat k s`a nascut cu voce, dar nu stiu cat d inteligent e. just 4 the record, n`am nik cu el. nu ma pasioneaza, decat 2 3 mel d la el. dak ar fi sa traduc versurile d la 50 cent, k si d la alti rapperi d altfel, zici k ai citi versuri d manele. asta e

_______________________________________
In paradis la umbra unui crin ...

pus acum 20 ani
   
XenonSeal
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 42
Toata lumea ii lauda pe cei de afara ( nu ca nu ar avea dreptate ) da pe romanii nostri cine ii mai lauda ?? Ce parere aveti de Paraziti ?? Dupa parerea mea sunt cei mai realizati pe plan muzical si nu numai

_______________________________________
-
ThE OnE --> Like a maniak

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

VladyD a scris:

Totul se rezuma la bani. Oarecum nu tre sa te gandesti numai la bani cand e vb sa faci ceva...ma rog cam asta`s eu am bunavointza si...Si nu tre sa invidiezi pe nimeni ar trb. sa ii indragim k ascultam ceva de calitate...si nu conteaza frumusetea ci vocea, versurile etc...:P

PAi da totu s rezuma la bani..la ora aktuala,asta e adevarul dak n-ai un pik d norok si talent, nu poti realiza nik.. bv tie k ai bunavointza dar.. a invidia poate fi vorba despr "a place" kum arata o pers.. etc.. nu neaparat invidie=rautate aici depinde d fiecare cum priveste..

muzika! vladyd rezuma bani. oarecum tre gandesti numai bani cand faci ceva...ma rog cam asta`s

14.9KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

Silver_wzrd a scris:

Hy!!!  da....50 CENT e soooooooooopeeeer !!!!  din toate punctele de vedere...la un moment dat se zvonea cum k a murit....glume proaste...uni chiar au crezut..

Dap s zvonea, doar atat... dak era adev.ar fi fost o mare dezamagire pt toti fanii lui.. d pretutindeni orkum s nu n gandim la ceva ce nu a fst never true!

muzika! da....50 cent !!!!  din toate punctele moment dat zvonea cum chiar zvonea, doar atat...

14.9KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

Vanesik a scris:

scumpy, ziceai k e destept si stie cum sa faca bani. dak nu avea un manager, cati bani crezi k mai avea? sa stii k un cantaret "isi face" aprox 50% din profit, restul procentului vine d la cei din spatele lui. adevarat k s`a nascut cu voce, dar nu stiu cat d inteligent e. just 4 the record, n`am nik cu el. nu ma pasioneaza, decat 2 3 mel d la el. dak ar fi sa traduc versurile d la 50 cent, k si d la alti rapperi d altfel, zici k ai citi versuri d manele. asta e

Pai in primu' rand,eu m-am referit k este "destept" nu k ar avea studii superioare ci la faptu k are d toate,si asa e fara manager nu facea nik,nici p mine nu ma pasiona inainte dar d ceva tp a inceput sa-mi plaka mai ales faptu k a pornit d jos,si ink nu i s-a urkat la kap,zik eu (cel putin mie asa mi s pare,nusj kum il vedetzi voi ) ...
Privitor la versurile lui..exact kum ai skris si u mai sus "zici" k seamana a fi versuri d manele..dar e o mika diferentza.. el nu s vaita in toate kantecele lui ci "transmite" un mesaj kum vede el viatza samd. p knd in manele gasesti asta si dak as sta akum s fak lista..kred k as skrie multe deosebiri..
Fiecare ku opinia lui

muzika! vanesik ziceai destept stie cum faca bani. dak avea manager, cati bani crezi mai avea? stii

14.9KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

Vanesik a scris:

scumpy, ziceai k e destept si stie cum sa faca bani. dak nu avea un manager, cati bani crezi k mai avea? sa stii k un cantaret "isi face" aprox 50% din profit, restul procentului vine d la cei din spatele lui. adevarat k s`a nascut cu voce, dar nu stiu cat d inteligent e. just 4 the record, n`am nik cu el. nu ma pasioneaza, decat 2 3 mel d la el. dak ar fi sa traduc versurile d la 50 cent, k si d la alti rapperi d altfel, zici k ai citi versuri d manele. asta e

Eu m-am referit k este "destept" nu k ar avea studii superioare ci la faptu k are d toate,si asa e fara manager nu facea nik,nici p mine nu ma pasiona inainte dar d ceva tp a inceput sa-mi plaka mai ales faptu k a pornit d jos,si ink nu i s-a urkat la kap,zik eu (cel putin mie asa mi s pare,nusj kum il vedetzi voi ) ...
Privitor la versurile lui..exact kum ai skris si u mai sus "zici" k seamana a fi versuri d manele..dar e o mika diferentza.. el nu s vaita in toate kantecele lui ci "transmite" un mesaj kum vede el viatza samd. si dak as sta akum s fak lista..kred k as skrie multe deosebiri..
Fiecare ku opinia lui

muzika! vanesik ziceai destept stie cum faca bani. dak avea manager, cati bani crezi mai avea? stii

14.9KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

XenonSeal a scris:

Toata lumea ii lauda pe cei de afara ( nu ca nu ar avea dreptate ) da pe romanii nostri cine ii mai lauda ?? Ce parere aveti de Paraziti ?? Dupa parerea mea sunt cei mai realizati pe plan muzical si nu numai

Si romanii nostri snt buni,nu totzi ce e drept dar mai exista si voci bune! Mie Parazitii imi plak...si aici ma refer la kateva piese ale lor in kare tot c spun au sens... iar in restul pieselor... nu stiu altceva dekat "sa skoata si sa bage" nu ma deranjeaza pt k nu asc... acele piese ci doar p cele kre merita si kare "spun totul" despr c e in jurul nostru..

muzika! xenonseal lumea lauda cei afara avea dreptate romanii nostri cine mai lauda parere aveti

49KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Silver_wzrd
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
Da...asa e...shi noi avem formatziii de rap....dar sa nu-i omitem pe cei de la B.U.G. Mafia...chiar dak scot un album la un an...se mentzin in top pentru o lunga perioada de timp......

muzika! da...asa e...shi noi avem formatziii rap....dar nu-i omitem cei b.u.g. dak scot album

14.1KB


pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Ai dreptate...si bug snt tari... bv t mai asteptam p aici...

muzika! bug snt tari... mai asteptam aici...

23.7KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Silver_wzrd
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
I'am back...:P...Ce parere avetzi despre faptul k s-au interzis manelele pe plaja....eu am fost asta-vara la mare ....shi m-am simtzit sooooper fara manele ...chiar dak ascult acest gen de muzik........ce frumos era la mare......ahh....shi acum imi amintesk....

muzika! i'am parere avetzi despre faptul s-au interzis manelele fost asta-vara mare ....shi m-am

22.4KB


pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

Silver_wzrd a scris:

I'am back...:P...Ce parere avetzi despre faptul k s-au interzis manelele pe plaja....eu am fost asta-vara la mare ....shi m-am simtzit sooooper fara manele ...chiar dak ascult acest gen de muzik........ce frumos era la mare......ahh....shi acum imi amintesk....

Da imi amintesk..k doar am fst in aceeasi perioada la mare c koincidentza, nu? ce e drept p plaja nu s mai auzeau manele, dar la kate o "taraba" de-sta ku kasete si cd-uri mai auzeai...imi amintesc...vrei sa-ti zik si melodia?..O kanta Liviu Gutza - Amintirea ta ... si faza e k ii dadea repet la infinit... orice am face nu vom skapa d manele...parerea mea...fie k unora le place sau nu...asta e viatza..

muzika! scris:i'am parere avetzi despre faptul s-au interzis manelele fost asta-vara mare ....shi

45.2KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
Pic
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
sal ppl vrobind de formatzii romaneshti de rap cred k Parazitii sunt cu mult peste B.U.G., cel putzin mie asha mi se pare

_______________________________________
Baby I love you, you are my life my happiest moments weren't complete if you weren't by my side with you next to me, there's no darkness I can't overcome you are my raindrops, I am the sea

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

Pic a scris:

sal ppl vrobind de formatzii romaneshti de rap cred k Parazitii sunt cu mult peste B.U.G., cel putzin mie asha mi se pare

parerea ta

muzika! pic scris:sal ppl vrobind formatzii romaneshti rap cred parazitii sunt mult peste b.u.g.,

11.4KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
fratilor mie imi place sofia vicoveanca ca asta o da din populara in rock am vazut-o eu la o televiziune in premiera sa vezi ce dadea femeia din straiele alea populare ! o nebunie!

uitati-va si voi ce seamana cu ceauseasca !

muzika! fratilor mie imi place sofia vicoveanca asta din populara rock vazut-o premiera vezi dadea

13KB


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
Kiar tare...astept sa apara albumu ei, sa-l asc..  

muzika! kiar apara albumu ei, sa-l asc..  

4.5KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

Skumpy a scris:

Kiar tare...astept sa apara albumu ei, sa-l asc..  

eu chiar ma gandeam s-o invit la ziua mea da mi-a cerut 1000$


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Skumpy
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38

bulineta a scris:


Skumpy a scris:

Kiar tare...astept sa apara albumu ei, sa-l asc..  

eu chiar ma gandeam s-o invit la ziua mea da mi-a cerut 1000$

cool ideea ta dar a cerut kam multicel zik yo.. in fine.. n-ai negociat si u.. asa un pikuletz

muzika! bulineta scris:kiar apara albumu ei, sa-l asc..   chiar gandeam s-o invit ziua mea mi-a

4.5KB


_______________________________________
Put a smile upon your face

pus acum 20 ani
   
bulineta
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88

XenonSeal a scris:


Vanesik a scris:

revenind la vladyD ... pana am scris eu postarea mea d mai sus ... u te`ai mai avantat in a scrie cateva mesaje OFFTOPIC ... does it ring a bell ?! stii k nu am nik cu u ... dar pls respect fiecare topic ... pt fata cu fluturashu (nu i`am retinut nicku acum), fii u mai desteapta k vladyD si cearta`l cand mai scrie ceva care nu are c cauta la un subiect si ia`l d o aripa si baga`l intr`un prv p messenger

Offtopic ultimu sper ) Are dreptate ..... ar trebui respectate topicu unui forum .....
Ontopic : Eu unu ascult de toate !! Mai putzin Hard Rock si toate care sunt apropiate de acest gen . In momentu de fatza House RULLZ !! A si sa nu uit si de rapu romanesc ... Fan Bitza & Paraziti!!

daca vezi ceva offtopic sterge si tu nu-mi mai spune mie tu administrezi ce e pe aici ! tu ai grija si daca ti se pare ca e offtopic sterge


_______________________________________
Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!

pus acum 20 ani
   
Pic
copil

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
corect parerea mea, dar va recomand ultimul album Confort 3, a shi sa nu uit dak vretzi versuri cu multa kterink ei le aud din plin :P

_______________________________________
Baby I love you, you are my life my happiest moments weren't complete if you weren't by my side with you next to me, there's no darkness I can't overcome you are my raindrops, I am the sea

pus acum 20 ani
   
Silver_wzrd
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
mda...ce atzi patzit fratilor.....nu ati mai dat nici un semn de viatza .....ce parere avetzi de formatzia 3rei Sud Est..kre nu s-au despartit niciodata......pe cand alte trupe.....au dat coltzu ))))))))))  bye......

pus acum 20 ani
   
masajerotik
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
hahaha

Modificat de masajerotik (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
masajerotik
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4

Silver_wzrd a scris:

mda...ce atzi patzit fratilor.....nu ati mai dat nici un semn de viatza .....ce parere avetzi de formatzia 3rei Sud Est..kre nu s-au despartit niciodata......pe cand alte trupe.....au dat coltzu ))))))))))  bye......

din pacate si cei 3rei sau dus.....


pus acum 15 ani
   
mariana_masaj
copil

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3
Te invit la un masaj erotic pe aripile muzicii!!!

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la