http://bulineta.3xforum.ro/
cel mai tare forum despre site-uri si multe alte chestii interesante
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
http://bulineta.3xforum.ro/ | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HTTP://BULINETA.3XFORUM.RO/
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
|
Silver_wzrd
copil
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
HELLLOOO !!! Ceea ce imi displace in muzica romaneask: multe melodii sunt copiate dupa alte melodii straine....shi mai sunt multe de spus.....byeeeeee
14.1KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
green_day_chick
copil
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
Hey kiar asa cine nu asculta muzika? Imi plak cei de la Green day ( astept e-mailuri de la fanii lor) , imi plak cei de a gorillaz . prodigy , askult punk rock , detest manele bineinteles 
_______________________________________ I want to know God thoughts the rest are details....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
wu_zzi
copil
 Din: Bucuresti_Ghetouri
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
I like Acid House, Hose, Trance, Drum&Bass, Tehno
si pentru cei de acolo carora le plac manelele ...
_______________________________________


|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
wu_zzi
Good job man! House, Trance uneori mai mere si un slow-blues...mhmm sa dau niste nume asa..Ceva house, trance mai mult trance care canta romanul nostru Dj Allen norok cu Radio21 care il tine pe picioare oricum bine si asa, mai este Armin Van Buuren care am o imensa colectie de la inceput pana in prezent asta vine 222 episoade si lista continua...cred k a-si scrie romane dak incep :P asa si la un slow-blues nush titluri ascult ce imi vine pe moment :P watever...manelele suks! M-am lasat de ele it's a new record !SShh !
22.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
a da Skumpy asa e ai dreptate Ce mi-e k ai asculta o manea ori una greceasca, sau intaliana cam tot aia e numai k auzi voce de roman. Ce sa mai zicem cand asculti manele remixate sau copiate cica dupa stilul melodiilor straine pfu...doamne, doamne pe bune acum House, Trance rullez...doar stii ce inseamna asta pt. mine :rotfl Da ce bine arata poza aia din ce ai postat k zici k esti tu nu altcineva pe bune !!)
5KB
Modificat de VladyD (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
ce s-a incins lumea la vorba fratilor ! bv bv skumpy tine-o tot asa si te fac administrator :*
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Da sa sti k merita Skumpy sa fie ca admin. Imi place k m-a adus aici sa fac parte din familia asta micutza pt. moment, sa speram ca curand va deveni ceva undeva mai sus !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Lolz...bulineta aici e un topic deschis Muzicii nu si Siturilor etc..Am dreptate ?!? ai incalcat o regula Te-am prins !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Da skumpy scuzele mele abia acum am obs. postul pus de tine .. da sa sti k e ceva ... ma bate gandu dar...nush ... i'm to stupid remember ?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
vb vlady bravooooooo la faza asta m-ai prins sti ai fi bun de moderator pe canalu asta si asta vei fi in urmatoarele 5 minute !
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
in caz ca nu-ti mai aduci aminte de ei 
26KB
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
e chiar frumoasa laura vass oricat de antimanelist ai fi nu poti sa nu recunosti asta nu vlady ? 
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
=D imi snt sympatycy aman2 el are o voce buna si ea d asemeni.. au anumite melodii kare-mi plak mult si kare imi trezesk amintiri.. in fine.. 
4.5KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Sincer .. Tipu adica sorinel e tare baietelu .. dar ea sincer TIPA cand canta norok cu aia care ii modifica vocea k altfel vai, vai...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
incearca sa nu scri de 3 ori acelasi msg vlady
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
mai exista trupa altar fratilor?
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Scuzele mele nu am vrut am vrut sa urc o poza dar ma rog nu mi-am dat seama ! ar trb. sa avansezi la 'Master' pt. asta :P. Asa da normal cum naiba sa nu o recunosti  
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
cine stie bulineta .. !Afla si tu de pe google vezi cauta stiri etc... K daia stim toti de numele celebru 'Google' 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Vanesik
copil
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
|
|
revenind la vladyD ... pana am scris eu postarea mea d mai sus ... u te`ai mai avantat in a scrie cateva mesaje OFFTOPIC ... does it ring a bell ?! stii k nu am nik cu u ... dar pls respect fiecare topic ... pt fata cu fluturashu (nu i`am retinut nicku acum), fii u mai desteapta k vladyD si cearta`l cand mai scrie ceva care nu are c cauta la un subiect si ia`l d o aripa si baga`l intr`un prv p messenger 
_______________________________________ In paradis la umbra unui crin ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Usurel am modificat !Gata termin cu ceea ce nu trb. sa apara !Dak voi nu ma lasa-ti sa imi fac si eu o treaba grr railor :'(
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Mie imi place 50 Cent si cand iti ziceam k nu imi plce era doar gluma :P ma rog nu asta e imp. ci faptul k, cand asculti o melodie de la 50 Cent cum sunt astea mai recente sa ai si sistem audio k asa nu are nici un efect !Cat despre zvonu ala k ar fi murit remember ce iti ziceam Si tu cum esti tu credeai ... watever !Muzic rullez !
34.6KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Dap asa e are..si multi bv lui om inteligent kare stie kum s faka banii =D nu k altzii 
53.1KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
VladyD
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 143
|
|
Totul se rezuma la bani. Oarecum nu tre sa te gandesti numai la bani cand e vb sa faci ceva...ma rog cam asta`s eu am bunavointza si...Si nu tre sa invidiezi pe nimeni ar trb. sa ii indragim k ascultam ceva de calitate...si nu conteaza frumusetea ci vocea, versurile etc...:P
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Silver_wzrd
copil
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
Hy!!! da....50 CENT e soooooooooopeeeer !!!! din toate punctele de vedere...la un moment dat se zvonea cum k a murit....glume proaste...uni chiar au crezut.. 
14.1KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Vanesik
copil
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 15
|
|
scumpy, ziceai k e destept si stie cum sa faca bani. dak nu avea un manager, cati bani crezi k mai avea? sa stii k un cantaret "isi face" aprox 50% din profit, restul procentului vine d la cei din spatele lui. adevarat k s`a nascut cu voce, dar nu stiu cat d inteligent e. just 4 the record, n`am nik cu el. nu ma pasioneaza, decat 2 3 mel d la el. dak ar fi sa traduc versurile d la 50 cent, k si d la alti rapperi d altfel, zici k ai citi versuri d manele. asta e 
_______________________________________ In paradis la umbra unui crin ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
VladyD a scris:
Totul se rezuma la bani. Oarecum nu tre sa te gandesti numai la bani cand e vb sa faci ceva...ma rog cam asta`s eu am bunavointza si...Si nu tre sa invidiezi pe nimeni ar trb. sa ii indragim k ascultam ceva de calitate...si nu conteaza frumusetea ci vocea, versurile etc...:P |
PAi da totu s rezuma la bani..la ora aktuala,asta e adevarul dak n-ai un pik d norok si talent, nu poti realiza nik.. bv tie k ai bunavointza dar.. a invidia poate fi vorba despr "a place" kum arata o pers.. etc.. nu neaparat invidie=rautate aici depinde d fiecare cum priveste.. 
14.9KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Vanesik a scris:
scumpy, ziceai k e destept si stie cum sa faca bani. dak nu avea un manager, cati bani crezi k mai avea? sa stii k un cantaret "isi face" aprox 50% din profit, restul procentului vine d la cei din spatele lui. adevarat k s`a nascut cu voce, dar nu stiu cat d inteligent e. just 4 the record, n`am nik cu el. nu ma pasioneaza, decat 2 3 mel d la el. dak ar fi sa traduc versurile d la 50 cent, k si d la alti rapperi d altfel, zici k ai citi versuri d manele. asta e  |
Pai in primu' rand,eu m-am referit k este "destept" nu k ar avea studii superioare ci la faptu k are d toate,si asa e fara manager nu facea nik,nici p mine nu ma pasiona inainte dar d ceva tp a inceput sa-mi plaka mai ales faptu k a pornit d jos,si ink nu i s-a urkat la kap,zik eu (cel putin mie asa mi s pare,nusj kum il vedetzi voi ) ... Privitor la versurile lui..exact kum ai skris si u mai sus "zici" k seamana a fi versuri d manele..dar e o mika diferentza.. el nu s vaita in toate kantecele lui ci "transmite" un mesaj kum vede el viatza samd. p knd in manele gasesti asta si dak as sta akum s fak lista..kred k as skrie multe deosebiri.. Fiecare ku opinia lui 
14.9KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Vanesik a scris:
scumpy, ziceai k e destept si stie cum sa faca bani. dak nu avea un manager, cati bani crezi k mai avea? sa stii k un cantaret "isi face" aprox 50% din profit, restul procentului vine d la cei din spatele lui. adevarat k s`a nascut cu voce, dar nu stiu cat d inteligent e. just 4 the record, n`am nik cu el. nu ma pasioneaza, decat 2 3 mel d la el. dak ar fi sa traduc versurile d la 50 cent, k si d la alti rapperi d altfel, zici k ai citi versuri d manele. asta e  |
Eu m-am referit k este "destept" nu k ar avea studii superioare ci la faptu k are d toate,si asa e fara manager nu facea nik,nici p mine nu ma pasiona inainte dar d ceva tp a inceput sa-mi plaka mai ales faptu k a pornit d jos,si ink nu i s-a urkat la kap,zik eu (cel putin mie asa mi s pare,nusj kum il vedetzi voi ) ... Privitor la versurile lui..exact kum ai skris si u mai sus "zici" k seamana a fi versuri d manele..dar e o mika diferentza.. el nu s vaita in toate kantecele lui ci "transmite" un mesaj kum vede el viatza samd. si dak as sta akum s fak lista..kred k as skrie multe deosebiri.. Fiecare ku opinia lui 
14.9KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Pic
copil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
sal ppl vrobind de formatzii romaneshti de rap cred k Parazitii sunt cu mult peste B.U.G., cel putzin mie asha mi se pare
_______________________________________ Baby I love you, you are my life my happiest moments weren't complete if you weren't by my side with you next to me, there's no darkness I can't overcome you are my raindrops, I am the sea
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Pic a scris:
sal ppl vrobind de formatzii romaneshti de rap cred k Parazitii sunt cu mult peste B.U.G., cel putzin mie asha mi se pare |
parerea ta 
11.4KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
fratilor mie imi place sofia vicoveanca ca asta o da din populara in rock am vazut-o eu la o televiziune in premiera sa vezi ce dadea femeia din straiele alea populare ! o nebunie!
uitati-va si voi ce seamana cu ceauseasca !
13KB
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Skumpy
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Kiar tare...astept sa apara albumu ei, sa-l asc.. 
4.5KB
_______________________________________ Put a smile upon your face 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bulineta
Administrator
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 88
|
|
Skumpy a scris:
Kiar tare...astept sa apara albumu ei, sa-l asc..  |
eu chiar ma gandeam s-o invit la ziua mea da mi-a cerut 1000$ 
_______________________________________ Toti pentru mine ,eu pentru nimeni!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Pic
copil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
|
|
corect parerea mea, dar va recomand ultimul album Confort 3, a shi sa nu uit dak vretzi versuri cu multa kterink ei le aud din plin :P
_______________________________________ Baby I love you, you are my life my happiest moments weren't complete if you weren't by my side with you next to me, there's no darkness I can't overcome you are my raindrops, I am the sea
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Silver_wzrd
copil
Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
mda...ce atzi patzit fratilor.....nu ati mai dat nici un semn de viatza .....ce parere avetzi de formatzia 3rei Sud Est..kre nu s-au despartit niciodata......pe cand alte trupe.....au dat coltzu )))))))))) bye......
|
|
| pus acum 20 ani |
|
masajerotik
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
|
|
hahaha
Modificat de masajerotik (acum 15 ani)
|
|
| pus acum 15 ani |
|
masajerotik
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
|
|
Silver_wzrd a scris:
mda...ce atzi patzit fratilor.....nu ati mai dat nici un semn de viatza .....ce parere avetzi de formatzia 3rei Sud Est..kre nu s-au despartit niciodata......pe cand alte trupe.....au dat coltzu )))))))))) bye...... |
din pacate si cei 3rei sau dus..... 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
mariana_masaj
copil
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3
|
|
Te invit la un masaj erotic pe aripile muzicii!!! 
|
|
| pus acum 15 ani |
|